
Холодильник Ardesto DFM-50W
4 050 ₴
- Готово к отправке
- Код: DFM-50W
- +380 (98) 052-12-15Киевстар
Компактний однокамерний холодильник білого кольору готельного формату для невеликих приміщень. Клас енергозбереження – А+. Управління холодильником – механічне. Також передбачена можливість перенавішування дверей. Продумана конструкція Модель DFM-50W із загальним об’ємом 43 літри має невелику вбудовану морозильну камеру на 7 літрів. Внутрішній простір холодильника розділено на два відсіки, а на дверцятах передбачено дві полиці для різних баночок та напоїв. Компактні розміри Висота холодильника – усього 49 см, а вага складає 13.7 кг. Простору всередині вистачить для самих необхідних продуктів і напоїв. Ardesto DFM-50W ідеально впишеться у невеликому приміщенні, наприклад у номері готелю, кафе або літній кухні.
Тип холодильника Однокамерний
Загальний об'єм холодильника 43 л
Корисний об'єм холодильної камери 43 л
Корисний об'єм морозильної камери 7 л
Клас енергоспоживання A+
Система розморожування холодильної камери Статична (крапельна)
Тип керування Механічне
Кількість компресорів 1
Особливості
Розташування морозильної камери Верхнє
Дисплей Без дисплею
Річні витрати електроенергії 106 кВт/рік кВт*рік
Кліматичний клас N-ST (від +16 до + 38 C)
Холодоагент R600a
Рівень шуму 42 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | Ardesto |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Общий объем | 43 л |
| Объем морозильной камеры | 7 л |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Количество дверей | 1 |
| Мини-бар | Нет |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Энергопотребление | 106 кВт/год |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 490 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Вес | 13.7 кг |
- Цена: 4 050 ₴


