Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити керамічний інфрачервоний обігрівач Emby CH-300
Відомий виробник «Завод опалювального обладнання Emby» пропонує вашій увазі інфрачервоний електричний обігрівач лінійки CH-300 з інтегрованим вимикачем.Інфрачервоні обігрівачі для дому даної серії мають потужність нагріву 300 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 6 квадратних метрів. Електропанель володіє габаритами 30х60х2,5 см і вагою 7 кг Це дозволяє легко інсталювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень. Не залежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл. На інфрачервоний обігрівач ціна доступна для споживачів з будь-яким рівнем доходу.
. Купити обігрівач можна рекомендувати як для дому, так і для офісу – це найбільш економічний і ефективний варіант для створення комфортних умов для відпочинку і роботи.
Керамічний обігрівач – основні переваги
Сучасний інфрачервоний обігрівач настінний – це енергоефективне пристрій, який має ряд переваг у порівнянні з іншими приладами для опалення. До них відносять, насамперед, компактність – обігрівач відрізняється дуже скромними розмірами, що дозволяє його розмістити в будь-яких приміщеннях.
До інших плюсів варто віднести:
• Легкість монтажу. Модель Emby CH-300 комплектується спеціальною схемою кріплення, а також монтажними кронштейнами і дюбелями. Схема прикладається до стіни, після чого робляться позначки для майбутніх кріплень. Далі виконується свердління і монтаж кронштейнів, на яких прилад фіксується за рахунок власної ваги.
• Максимальний термін експлуатації. Emby CH-300 мають монолітну конструкцію – його нагрівальні елементи не мають контакту з повітрям, що дозволяє гарантувати максимальну довговічність.
• Полная пожарная безопасность. Инфракрасный обогреватель купить тем, кто ищет надежный и безопасный прибор отопления. Этому обогревателю не требуются специальные предохранители и регуляторы мощности, он никогда не перегреется, работая при одной и той же температуре. Emby CH-300 имеет первый класс электрозащиты, при этом прибор не боится пыли и влаги, соответствуя классу IP 44. Emby CH-300 можно монтировать в детских комнатах – оборудование не сушит воздух, не шумит при работе и не выделяет никаких неприятных и посторонних запахов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emby |
| Страна производитель | Украина |
| Рекомендуемая площадь помещения | 6 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 300 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикатор температуры | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Терморегулятор | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Ножки для обогревателя | Нет |
| Таймер | Нет |
| Поддержание температуры | Нет |
| Функция памяти | Нет |
- Цена: 1 502 ₴



