
Керамічний обігрівач Emby CH-800 білий з кнопкою на 15 кв. м
3 870 ₴
- Готово к отправке
- Код: CH-800 білий
+380 (66) 740-77-34
Водафон
- +380 (98) 052-12-15Киевстар
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити керамічний інфрачервоний обігрівач Emby CH-800 Відомий виробник «Завод опалювального обладнання Emby» пропонує вашій увазі інфрачервоний електричний обігрівач лінійки CH-800 з інтегрованим вимикачем.Інфрачервоні обігрівачі для дому даної серії мають потужність нагріву 800 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 15 квадратних метрів. Електропанель володіє габаритами 60х1200х1.2 см і вагою 22 кг Це дозволяє легко інсталювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень. Не залежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл. Керамічний обігрівач – основні переваги Комплектація: панель, ніжки докуповуються додатково
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emby |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 800 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Крепление на стену | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Вес | 22 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Терморегулятор | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Таймер | Нет |
| Поддержание температуры | Да |
- Цена: 3 870 ₴






