Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити керамічний інфрачервоний обігрівач Emby СНП-500
Відомий виробник «Завод опалювального обладнання Emby» пропонує вашій увазі інфрачервоний електричний обігрівач лінійки СНП-500 з інтегрованим терморегулятором. Інфрачервоні обігрівачі для дому даної серії мають потужність нагріву 500 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 10 квадратних метрів. Електропанель володіє габаритами 60х60х1.2 см і вагою 15 кг. Це дозволяє легко інсталювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень. Не залежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл.
Керамічні інфрачервоні обігрівачі Emby СНП-500 випускаються в трьох основних колірних варіаціях:
Керамічний обігрівач – основні переваги
Комплектація
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emby |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Индикатор температуры | Да |
| Колесики | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 500 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор работы | True |
| Поддержание температуры | True |
| Таймер | False |
| Терморегулятор | True |
- Цена: 3 125 ₴






