Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купити керамічний інфрачервоний обігрівач Emby CH-400
Відомий виробник «Завод опалювального обладнання Emby» пропонує вашій увазі інфрачервоний електричний обігрівач лінійки CH-400 з інтегрованим вимикачем.Інфрачервоні обігрівачі для дому даної серії мають потужність нагріву 400 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 8 квадратних метрів. Електропанель володіє габаритами 60х60х1.2 см і вагою 14.5 кг Це дозволяє легко інсталювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень. Не залежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл.
Керамічні інфрачервоні обігрівачі Emby CH-400 випускаються в трьох основних колірних варіаціях:
Керамічний обігрівач – основні переваги
Комплектація
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emby |
| Страна производитель | Украина |
| Рекомендуемая площадь помещения | 8 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 400 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Крепление на стену | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Вес | 14.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Терморегулятор | False |
| Индикатор работы | False |
| Таймер | False |
| Поддержание температуры | False |
- Цена: 2 069 ₴








